Şirketimizin ana faaliyet alanı Görüntü İşleme diğer adıyla Yapay Görme Sistemleridir. Endüstriyel Görüntü İşleme Sistemlerinde lider olan “Microscan”, “Panasonic”, “Basler” ve “Photon Focus” markalarının ürünlerini kullanmaktayız.

Projeye göre, en uygun maliyette olabilecek şekilde görüntü işleme kameraları seçilmektedir. Bu ürünler smart(akıllı) kameralar ve PC tabanlı kameralardır.

Viscon Görüntü Sistemleri Müh. ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında kurulmuştur. Yıllardır sektörde edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi siz müşterilerimizle paylaşmaktayız. Şirketimiz bünyesinde farklı sektörlerde uzmanlaşmış deneyimli kadromuz bulunmaktadır.

Görüntü işleme sistemi bir ürün üzerinde bulunan farklılıkları veya hataları bulmak için kullanılır. Uygulama örnekleri kısmında bunları detaylı olarak bulabilirsiniz. Görüntü işleme sistemlerini müşterinin istemesi halinde anahtar teslim olarak da devreye almaktayız(plc, scada yazılımları ve dizgi sistemi makinesi gibi).

Üretim hattınız üzerinde görüntü işleme için uygun yer olmaması durumunda, dilerseniz görsel kontrolleri projeye özel tasarım yaparak, yapay görme ve kalite kontrol makinası dahil, anahtar teslim projelerde yapmaktayız.

Görsel kontrol projeleriniz için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz

Görüntü işleme piyasasında yetişmiş olan satış ve teknik kadromuz ihtiyacınız olan görsel uygulamalarınız için size özel çözümler üretir. Bazen istemiş olduğunuz görsel kontroller makine imalatcısı gibi yeni tasarımlar gerektirebilir. Bu tarz projelerde ise istemeniz halinde anahtar teslim projelerde yapmaktayız. Satış sonrası teknik destek verilmektedir. Görüntü işleme uygulamaları haricindeki verdiğimiz diğer hizmetlerimiz sırasıyla;

  • Plc Programlama Ve Devreye Alma
  • Scada Veri Toplama Yazılımları
  • Kullanıcıya Özel Proses Çözümleri ‘dir.